JA-152E * - безжичен RFID модул за достъп
JA-152E е двупосочен безжичен модул за достъп с RFID четец за управление на системата за сигурност. Той съдържа един контролен сегмент и може...
Код на продукта: 0104-389 EAN: 8595584665247 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
JA-152E е двупосочен безжичен модул за достъп с RFID четец за управление на системата за сигурност. Той съдържа един контролен сегмент и може да бъде оборудван с до 20 контролни сегмента JA-192E, ако е необходимо.
| Тип модул | безжичен модул за достъп с четец |
| Захранване | 2 AA алкални батерии (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Захранване | Предупреждение: Батериите не са включени |
| Живот на батерията | 1 - 2 години според настройките |
| Честота | 868,1 MHz, протокол JABLOTRON |
| Обхват | около 200 м (открит терен) |
| Консумация на енергия | 0,5 W при използване на външно захранване |
| карта | 125 kHz |
| Цвят | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















