JA-154E-WH* - бял - безжичен съгл. модул с LCD, ключ. и RFID
JA-154E-WH е двупосочен комуникационен модул за безжичен достъп с LCD дисплей, клавиатура и RFID четец за контрол на системата. Съдържа един...
Код на продукта: 2312-085 EAN: 8595614127950 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
JA-154E-WH е двупосочен комуникационен модул за безжичен достъп с LCD дисплей, клавиатура и RFID четец за контрол на системата. Съдържа един контролен сегмент и може да бъде оборудван с до 20 сегмента JA-192E-WH, ако е необходимо.
| Тип модул | модул за безжичен достъп с LCD дисплей, клавиатура и четец |
| Захранване | 4 AA алкални батерии (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Живот на батерията | 1 - 2 години в зависимост от настройката |
| Честота | 868.1 MHz, протокол JABLOTRON |
| Обхват | ок. 200 м (открит терен) |
| Консумация на енергия | 0,5 W при използване на външно захранване |
| карта | 125 kHz |
| Цвят | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















