JA-150E * - безжичен свещеник. модул с LCD, клавиатура. и RFID
JA-150E е безжична клавиатура с LCD дисплей, клавиатура и RFID четец за управление на системата за сигурност. Тип модул безжична клавиатура с LCD...
Код на продукта: 2006-347 EAN: 8595614120500 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
JA-150E е безжична клавиатура с LCD дисплей, клавиатура и RFID четец за управление на системата за сигурност.
| Тип модул | безжична клавиатура с LCD дисплей, клавиатура и четец |
| Захранване | 2 бр литиева батерия CR123A |
| Живот на батерията | 1 - 2 години според настройките |
| Честота | 868,1 MHz, протокол JABLOTRON |
| Обхват | около 200 м (открит терен) |
| Консумация на енергия | 0,5 W при използване на външно захранване |
| карта | 125 kHz |
| Цвят | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















