JA-156E-GR* - сив - безжичен докосване. кл. с дисплей и RFID четец
Сензорна клавиатура JABLOTRON Natus в безжичен вариант с 5" дисплей и RFID четец на карти за управление на системата за сигурност. Показва...
Код на продукта: 2403-146 EAN: 8595614130257 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Сензорна клавиатура JABLOTRON Natus в безжичен вариант с 5" дисплей и RFID четец на карти за управление на системата за сигурност. Показва състоянието на системата и нейните компоненти след валидна авторизация. Сензорната клавиатура е съвместима с контролни панели JA-103K и JA-107K.
| Тип модул | безжичен |
| Честота | 868.1 MHz, протокол JABLOTRON |
| Обхват | ок. 200 м (открит терен) |
| Захранване | 12 V DC / 300 mA (8 - 15 V) |
| Резервна батерия | 1бр BAT-3V7-2500mAh (не е включен) |
| Време на работа на батерия | мин. 48 часа |
| Време за зареждане | 6 - 7 часа при 80% капацитет |
| карта | 125 kHz (RFID) |
| Цвят | сиво |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















