JA-115P - автобусен таван PIR
Продуктът е шин компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на...
Код на продукта: 0109-803 EAN: 8595614117265 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Продуктът е шин компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на сградите. За разлика от стандартните PIR детектори за движение от серията JABLOTRON 100+, този детектор е предназначен за монтаж на таван.
| Тип детектор | цифров на BUS шина |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Настройки на детектора | F-link софтуер от компютър |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 2,8 - 30 mA |
| Височина на монтаж | 2,5 - 3,5 m над нивото на пода |
| Обхват | 11 m, 360 ° (при 3,5 m височина на монтаж) |
| Монтаж / монтаж | на тавана |
| Изход за аларма | чрез АВТОБУС |
| Фалшива съпротива. попл. | регулируема на две нива |
| Дизайн на корицата | пластмасов |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















