JA-122PW-GR - сив - автобус PIR + MW
Използва се за пространствено откриване на движението на хора във вътрешността на сградите. Благодарение на комбинацията от PIR и...
Код на продукта: 2309-149 EAN: 8595614129220 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Използва се за пространствено откриване на движението на хора във вътрешността на сградите. Благодарение на комбинацията от PIR и микровълнова детекция (MW), детекторът е силно устойчив на фалшиви аларми. При засичане се активира MW детектор, който потвърждава предишното активиране от PIR сензора. Детекторът със сива леща осигурява повишена устойчивост на бяла светлина, доста над предписаните стойности на стандарта (до 10000 lux). Тази леща помага за намаляване на фалшивите аларми, причинени например от осветление от рефлекторите на автомобила през прозорците, залязващото слънце, светкавици или отразяващи повърхности. Устойчивостта на фалшиви аларми се регулира на две нива както за PIR, така и за MW. Детекторът е с импулсна реакция и заема една позиция в системата.
| Тип детектор | цифров двоен детектор на BUS шината |
| функция | PIR + MW |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Честота MW част | 24,125 GHz |
| Настройки на детектора | F-link софтуер от компютър |
| Захранване | от шината на контролния панел 12 V (9 ... 15 V) |
| Консумация на ток | 5 - 16 mA |
| Монтажна височина | 2,5 м над нивото на пода |
| PIR диапазон | 12m, 90° (с базов обектив) |
| MW диапазон | 12m, 80° (с фиксиран обектив) |
| Монтаж/монтаж | на стената, в ъгъла |
| Изход за аларма | с автобус BUS |
| Дизайн на корицата | пластмаса |
| Цвят на корицата | сиво |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















