JA-110P PET - автобус PIR с PET имунитет
Продуктът е шин компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на...
Код на продукта: 0109-798 EAN: 8595614122634 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Продуктът е шин компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на сградите. За разлика от стандартните PIR детектори за движение от серията JABLOTRON 100+, неговите характеристики за откриване са модифицирани и има основен имунитет срещу животни.
| Тип детектор | цифров на BUS шина |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Настройки на детектора | F-link софтуер от компютър |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 5 mA |
| Имунитет към животни | да, макс.25 кг, макс.височина 40см |
| Височина на монтаж | 2 m над нивото на пода |
| Обхват | 12 m, 90 ° / 7 m, 90 ° при PET имунитет |
| Изход за аларма | чрез АВТОБУС |
| Оптична индикация | LED SMI (интелигентна памет) |
| Цвят на корицата | бяло |
| Дизайн на корицата | пластмасов |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















