JA-111H TRB - bus модул за тел детектор
Модулът JA-111H TRB се използва за свързване на всеки проводен детектор (с контактни или импулсни изходи) към системата JABLOTRON 100+ и осигурява...
Код на продукта: 0101-099 EAN: 8595614115391 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Модулът JA-111H TRB се използва за свързване на всеки проводен детектор (с контактни или импулсни изходи) към системата JABLOTRON 100+ и осигурява захранване за него. Този вграден модул може да бъде поставен директно в детектора.
| Тип модул | bus модул за свързване на тел детектор / детектор за ролетни щори |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 5 - 12 mA |
| Брой входове | 1 |
| Подправен вход | да, фиксирано |
| PGM контрол на изхода | да, PGM в системата |
| Въведете време за реакция | 0,1 s - 300 s |
| Максимално натоварване | 50 mA |
| Активиране на аларма | пулс/състояние |
| Предаване на сигнал | тампер, аларма, повреда / антимаскиране |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















