JA-159P * - безжичен външен PIR
Безжичният PIR детектор JA-159P е проектиран да индикира нарушаване от човека на външното пространство. Това е двузонов външен детектор от...
Код на продукта: 0105-702 EAN: 8594052539769 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Безжичният PIR детектор JA-159P е проектиран да индикира нарушаване от човека на външното пространство. Това е двузонов външен детектор от Optex, допълнен от предавател, съвместим със системата JABLOTRON 100+.
| Тип устройство | безжичен външен PIR |
| Захранване | 2 x литиева батерия тип CR123A (3 V, 1500 mAh) |
| Живот на батерията | около 3 години |
| Работна честота | 868,1 MHz |
| Обхват на сигнала | до 300 м за директна видимост |
| Зона на откриване | 12 m / 90 °; 16 сегмента |
| Височина на монтаж | 0,8 - 1,5 м |
| Датчик за движение | 0,3 - 1,5 m/s |
| Икономия | по избор 5 s или 120 s |
| Покрийте | IP55 |
| Тегло | 620 гр |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















