JA-157P * - безжична външна PIR завеса
Безжичният открит PIR детектор JA-157P със завеса, характерна за обектива, е проектиран да индикира нарушаване от човека на външното...
Код на продукта: 0104-606 EAN: 8594052539745 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Безжичният открит PIR детектор JA-157P със завеса, характерна за обектива, е проектиран да индикира нарушаване от човека на външното пространство.
| Тип устройство | безжичен. външна двойна зона. PIR завеса |
| Захранване | 1 x литиева батерия тип CR123A (3 V / 1500 mAh) |
| Живот на батерията | около 3 години (режим на спестяване 120 s) |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Обхват на сигнала | до 300 м за директна видимост |
| Височина на монтаж | 0,8 - 1,2 м |
| Ъгъл на гледане (хоризонтален) | 2 или 5 m / 5 ° |
| Тегло | 190 гр |
| Скорост на откриване | 0,3 - 1,5 m/s |
| Покрийте | IP55 |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















