JA-152P-GR* - сив - безжичен PIR
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+ и Jablotron Mercury. Използва се за пространствено откриване на движението на хора във...
Код на продукта: 2309-154 EAN: 8595614129411 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+ и Jablotron Mercury. Използва се за пространствено откриване на движението на хора във вътрешността на сградите. Гарантираният му обхват на детекция е 90°/12 м. Детекторът отговаря на най-високите изисквания за качество и дизайн, благодарение на което може да се използва и в луксозни интериори. Детекторът е съвместим само с контролен панел JA-103K, JA-107K и JA-102K.
| Тип на устройството | безжичен PIR - сив |
| Захранване | 1x литиева батерия CR123A (3 V/1500 mAh) |
| Живот на батерията | 4 години (в режим Smartwatch) |
| Работна честота | 868.1 MHz, протокол Jablotron |
| Консумация на ток | покой 30 µA / макс. 100 mA |
| Обхват на сигнала | до 300 м (свободен терен) |
| Монтажна височина | 2,2 - 2,5 м над нивото на пода |
| Зрителен ъгъл (хоризонтален) | 90 ° / 12 m |
| Съвместимост | F-Link 2.0.0 и по-нова версия |
| Цвят | сиво |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















