JA-158P * - безжичен външен PIR
Безжичният PIR детектор JA-158P е проектиран да открива човешко смущение във външното пространство. Това е външен детектор от Optex, в комплект...
Код на продукта: 0100-104 EAN: 8594052539752 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Безжичният PIR детектор JA-158P е проектиран да открива човешко смущение във външното пространство. Това е външен детектор от Optex, в комплект с предавател, съвместим със системата JABLOTRON 100+.
| Тип устройство | Безжичният PIR детектор JA-158P е предназначен за откриване на външни смущения |
| Захранване | 2 x литиева батерия тип CR123A (3 V, 1500 mAh) Забележка: Батериите не са включени |
| Живот на батерията | 2 x (3 x) CR123A, приблизително 3 години (4 години) при зададен режим на спестяване 120 s |
| Алтернативно захранване (може и да не е) | 2 x литиева батерия тип LS (T) 14500 (3,6 V, AA) Забележка: Батериите не са включени |
| Живот на батерията | 2 x (3 x) LS (T) 14500, приблизително 3 години (4 години) при зададен режим на спестяване 120 s |
| Работна честота | 868,1 MHz |
| Обхват на сигнала | до 300 м за директна видимост |
| Зона на откриване | 12 m / 85 °; 94 сегмента |
| Височина на монтаж | 2,5 - 3,0 м |
| Датчик за движение | 0,3 - 1,5 m/s |
| Икономия | по избор 5 s или 120 s |
| Покрийте | IP55 |
| Използване (среда) | IV съгласно ČSN EN 50131-1 |
| Тегло | 620 гр |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















