JA-155P * - безжичен таван PIR
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на...
Код на продукта: 0109-810 EAN: 8595614117272 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на сградите. За разлика от стандартните PIR детектори за движение от серията JABLOTRON 100+, този детектор е предназначен за монтаж на таван. Детекторът е съвместим само с контролния панел JA-103K и JA-107K.
| Тип устройство | безжичен таван PIR |
| Захранване | До 2x CR123A (3 V / 1500 mAh) |
| Живот на батерията | 1x CR123A 2 години / 2x CR123A 4 години |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Обхват на сигнала | до 300 м (открит терен) |
| Височина на монтаж | 2,5 - 3,5 m над нивото на пода |
| Ъгъл на гледане (хоризонтален) | 360 ° / 11 м (при 3,5 м височина на монтаж) |
| Съвместимост | F-Link 2.0.0 и по-нова версия |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















