JA-152P * - безжичен PIR - бял
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на...
Код на продукта: 0109-807 EAN: 8595614122122 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на сградите. Неговото гарантирано покритие на откриване е 90°/12 м. Детекторът отговаря на най-високите изисквания за качество и дизайн, благодарение на което може да се използва и в луксозни интериори. Детекторът е съвместим само с контролния панел JA-103K и A-107K.
| Тип устройство | безжичен PIR - бял |
| Захранване | 1x литиева батерия CR123A (3 V / 1500 mAh) |
| Живот на батерията | 4 години (в режим Smartwatch) |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Обхват на сигнала | до 300 м (открит терен) |
| Височина на монтаж | 2,2 - 2,5 m над нивото на пода |
| Ъгъл на гледане (хоризонтален) | 90 ° / 12 м |
| Съвместимост | F-Link 2.0.0 и по-нова версия |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















