JA-122PB - бял - автобус PIR + счупено стъкло
Използва се за пространствено откриване на движението на хора във вътрешността на сгради и за откриване на счупване на стъклени...
Код на продукта: 2309-142 EAN: 8595614122139 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Използва се за пространствено откриване на движението на хора във вътрешността на сгради и за откриване на счупване на стъклени повърхности, оформящи обвивката на сградите. Съдържа два независими детектора (разпределени на 2 позиции в контролния панел).
| Тип детектор | цифров на BUS шината |
| функция | PIR + откриване на счупено стъкло |
| Адресиране на детектора в системата | две позиции |
| Настройки на детектора | F-link софтуер от компютър |
| Захранване | от шината на контролния панел 12 V (9 ... 15 V) |
| Консумация на ток в покой | 2,4mA |
| Консумация на ток | максимум 12,8 mA |
| Монтажна височина | 2,5 м над нивото на пода |
| Обхват | PIR: 12 м, 110° |
| Обхват | Стъкло: 9 м, 90° |
| Монтаж/монтаж | на стената, в ъгъла |
| Изход за аларма | с автобус BUS |
| Дизайн на корицата | пластмаса |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















