JA-120PC - автобус PIR с 43° камера
Използва се за пространствено откриване на движение на хора във вътрешността на сгради, включително визуално потвърждение на алармата....
Код на продукта: 0104-803 EAN: 8594052539226 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Използва се за пространствено откриване на движение на хора във вътрешността на сгради, включително визуално потвърждение на алармата. Когато записва движение, камерата разпознава цветно изображение с резолюция до 640x480 пиксела.
| Тип детектор | цифров BUS PIR детектор с камера |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Настройки на детектора | F-link софтуер от компютър |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Консумация на ток тих/аларма | 5 mA / 110 mA |
| Височина на монтаж | 2,5 m над нивото на пода |
| Обхват | 12 m, 55 ° (основен обектив) |
| Ъгъл на гледане (хоризонтален) | камера: 43° |
| Имоти | размер на изображението: (обикновено) 2-10 kB / 2-64 kB (6 kB / 35 kB) |
| Монтаж / монтаж | на стената, в ъгъла |
| Разграничение | LQ 320x240; HQ 640x480 точки |
| Имоти | Време за прехвърляне на LQ изображение към контролния панел: до 20 сек. (в идеалния случай 10 сек.) |
| Функция | създаване на моментна снимка при поискване |
| Функция | обхват на светкавицата: макс.3 м |
| Изход за аларма | чрез АВТОБУС |
| Дизайн на корицата | пластмасов |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















