JA-111H-AD TRB - модул за контактно управление
Модулът се използва за свързване на всяко управляващо устройство (с контактни или импулсни изходи) към системата JABLOTRON 100+ и осигурява...
Код на продукта: 0106-399 EAN: 8595614115384 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Модулът се използва за свързване на всяко управляващо устройство (с контактни или импулсни изходи) към системата JABLOTRON 100+ и осигурява захранване от шината на контролния панел. Този вграден модул може да бъде поставен директно в устройството за управление.
| Тип модул | модул шина за управление на системата |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 5 - 12 mA |
| Брой входове | 1 |
| Подправен вход | да, фиксирано |
| PGM контрол на изхода | да, PGM в системата |
| Въведете време за реакция | 0,1 s - 300 s |
| Максимално натоварване | 50 mA |
| Входове за активиране | импулс за двупроводно / състояние за еднопроводно управление |
| Предаване на сигнал | тампер, заключване, отказ/отключване на системата |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















