JA-110P - bus PIR детектор
JA-110P е PIR bus детектор за движение, предназначен да защитава интериора чрез инфрапасивно откриване на движение в стая. Характеристиките...
Код на продукта: 0106-185 EAN: 8594052536744 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
JA-110P е PIR bus детектор за движение, предназначен да защитава интериора чрез инфрапасивно откриване на движение в стая. Характеристиките на откриване могат да бъдат оптимизирани със сменяеми лещи.
| Тип детектор | цифров на BUS шина |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Настройки на детектора | F-link софтуер от компютър |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 5 mA |
| Височина на монтаж | 2,5 m над нивото на пода |
| Обхват | 12 m, 110 ° с основен обектив |
| Изход за аларма | чрез АВТОБУС |
| Оптична индикация | LED SMI (интелигентна памет) |
| Цвят на корицата | бяло |
| Дизайн на корицата | пластмасов |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















