JA-112P (G) - автобус PIR - сив
Продуктът е шин компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движението на хора във вътрешността на...
Код на продукта: 0109-802 EAN: 8595614122108 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Продуктът е шин компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движението на хора във вътрешността на сградите. Неговото гарантирано покритие на засичане е 90°/12 м. При варианта със сива леща устойчивостта му на бяла светлина значително надвишава предписаните стойности на стандарта.
| Тип детектор | цифров на BUS шина |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Настройки на детектора | F-link софтуер от компютър |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 3 - 11 mA |
| Височина на монтаж | 2,2 - 2,5 m над нивото на пода |
| Обхват | 12 м, 90° |
| Монтаж / монтаж | на стената, в ъгъла, като се използва рамката JA-196PL-S частично вдлъбната |
| Изход за аларма | чрез АВТОБУС |
| Фалшива съпротива. попл. | регулируема на две нива |
| Имоти | устойчивост на бяла светлина (до 6000 Lux) |
| PGM контрол на изхода | да, PGM в системата |
| Дизайн на корицата | пластмасов |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















