JA-107K (4Y-L) - табло с LAN и JA-194Y-LITE
JA-107K е разширена версия на системата за сигурност JABLOTRON 100+. Предназначена е за големи жилищни помещения, офиси и фирми, предлага гъвкаво...
Код на продукта: 2403-163 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
JA-107K е разширена версия на системата за сигурност JABLOTRON 100+. Предназначена е за големи жилищни помещения, офиси и фирми, предлага гъвкаво решение за защита на жилищни комплекси, административни сгради и фирми, които се нуждаят от система с много зони (секции). Контролният панел е оборудван с LAN комуникатор и се доставя с LTE комуникатор JA-194Y-LITE, който позволява IP комуникация към облачната услуга Jablotron, която предлага потребителско приложение за управление на системата и възможност за наблюдение от охранителна агенция . Това е по-евтин вариант на модела JA-194Y без гласов канал и SMS поддръжка. Монтаж само от обучен техник с валиден сертификат на Jablotron.
| Тип устройство | контролен панел на системата за сигурност в корпуса |
| Макс. брой периферни устройства | до 120 безжични и до 230 шини |
| Макс. брой потребители | 600 |
| Макс. брой области (секции) | 15 |
| Макс. броя на PGM изходите в системата | 128 |
| Брой календари | 64 взаимно независими |
| Безжично разширение | да, трябва да се закупи |
| Захранване | 230 V / 50 Hz, макс. 0,1 A, клас на защита II |
| Резервна батерия | 12 V, 18 Ah |
| Време за зареждане | макс. 72 часа |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 2000 mA непрекъснато, 3000 mA за 60 минути |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 1135/1107 mA по време на променлив ток |
| Памет за събития | приблизително 7 милиона скорошни събития, включително дата и час |
| Дизайн на корицата | пластмаса |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















