JA-107K (4Y) - централа с LAN и JA-194Y (LTE)
JA-107K е разширена версия на системата за сигурност JABLOTRON 100+. Предназначена е за големи жилищни помещения, офиси и фирми, предлага гъвкаво...
Код на продукта: 2012-011 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
JA-107K е разширена версия на системата за сигурност JABLOTRON 100+. Предназначена е за големи жилищни помещения, офиси и фирми, предлага гъвкаво решение за защита на жилищни комплекси, административни сгради и фирми, които се нуждаят от система с много зони (секции). Таблото е оборудвано с LAN комуникатор и се доставя с JA-194Y LTE комуникатор, който позволява гласова, SMS или комуникация с данни с крайни потребители и PCO центрове. Снабден е с 4 GB карта с памет за съхраняване на данни за събития, предлагане на гласови съобщения, запазване на снимки и т.н. Монтаж само от обучен техник с валиден сертификат Jablotron.
| Тип на устройството | контролен панел на системата за сигурност в капака |
| Макс. брой периферни устройства | до 120 безжични и до 230 шини |
| Макс. брой потребители | 600 |
| Макс. брой области (секции) | 15 |
| Макс. броя на PGM изходите в системата | 128 |
| Брой календари | 64 взаимно независими |
| Тел. номера за SMS съобщения | 50 |
| Тел. номера за гласови съобщения | 15 |
| Безжично разширение | да, трябва да се закупи |
| Захранване | 230 V / 50 Hz, максимум 0,1 A, клас на защита II |
| Резервна батерия | 12 V, 18 Ah |
| Време за зареждане | максимум 72 часа |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 2000 mA непрекъснато, 3000 mA за 60 минути |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 1135/1107 mA по време на променлив ток |
| Памет за събития | приблизително 7 милиона скорошни събития, включително дата и час |
| Дизайн на корицата | пластмаса |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















