JA-103K (4Y-L) - табло с LAN и JA-194Y-LITE
Основен елемент на системата за сигурност JABLOTRON 100+. Централата за охрана на семейни домове, офиси и по-малки фирми е с вграден LAN...
Код на продукта: 2403-160 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Основен елемент на системата за сигурност JABLOTRON 100+. Централата за охрана на семейни домове, офиси и по-малки фирми е с вграден LAN комуникатор и кутия за акумулатор 2,6 Ah. Снабден е с 1 GB карта с памет за съхранение на данни за събития, запазване на изображения и др. Доставката включва JA-194Y-LITE LTE модул, който позволява IP комуникация с облачната услуга Jablotron, която предлага потребителско приложение за управление на системата и възможността за наблюдение от охранителна агенция. Това е по-евтин вариант на модела JA-194Y без гласов канал и SMS поддръжка. Монтаж само от обучен техник с валиден сертификат на Jablotron.
| Тип устройство | контролен панел на системата за сигурност в капака |
| Макс. брой зони | 50, безжично или автобус |
| Макс. брой потребители | 50 |
| Макс. брой области (секции) | 8 |
| Макс. броя на PGM изходите в системата | 32 |
| Брой календари | 20 взаимно независими |
| Безжично разширение | да, трябва да се закупи |
| Захранване | 230 V / 50 Hz, макс. 0,1 A, клас на защита II |
| Резервна батерия | 12 V, 2,6 Ah |
| Време за зареждане | макс. 72 часа |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 1000mA |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 115/88 mA по време на променлив ток |
| Макс. брой периферни устройства | 50 |
| Памет за събития | приблизително 7 милиона скорошни събития, включително дата и час |
| Дизайн на корицата | пластмаса |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















