Газдетектор - Wöhler GS 300 с протокол за калибриране
Газов детектор GS 300 Газовият детектор GS 300 е високочувствителен и има бърза реакция за откриване и откриване на течове. Устройството...
Код на продукта: 7708 Производител: Wöhler Bohemia
- Описание
- Запитване за продукт
Газов детектор GS 300
Газовият детектор GS 300 е високочувствителен и има бърза реакция за откриване и откриване на течове. Устройството показва концентрациите на газ с помощта на лентова графика на два етапа от 0 до 1200 ppm. Устройството също така излъчва звуков и вибрационен сигнал, ако се открие изтичане на газ. Благодарение на дългата 440 mm гъвкава сонда могат да се проверят труднодостъпните зони на газопровода. Основните предимства на газовия детектор GS 300 включват:
- кратко време за реакция
- дисплей за газова концентрация
- за природен газ и LPG, избираеми видове газ
- много добра достъпност на труднодостъпни места благодарение на гъвкавото гърло с дължина 440 мм
- Голям, лесен за четене дисплей с автоматична подсветка
- допълнително LED осветление с автоматично включване в тъмна среда за откриване на течове на труднодостъпни места (Фенерче)
- ергономична форма
- възможност за свързване на слушалки за звуков сигнал
- По избор с акумулаторни батерии и адаптер за зареждане от електрическата мрежа – идеален за по-честа употреба
Технически данни
| Индикатори: | |
| Чувствителност: | метан, пропан; 0...1,200 ppm |
| Алармена функция: | акустични, вибрационни |
| Сензор: | полупроводник |
| Време за реакция: | около 10 секунди |
| Време за загряване: | 60 секунди |
| Обща информация: | |
| Размери: | 55 x 190 x 40 mm |
| Тегло: | 340гр |
| Работна температура: | -5°C до 45°C |
| Захранване: | 4 АА батерии |
| LC дисплей: | 31x 51 мм |
| Връзки: | слушалка и външен захранващ адаптер |
| Лампа: | 2 светодиода |
| Гъвкава сонда: | 440 мм |
Обхват на доставка
- газов детектор WÖHLER GS 300
- гъвкава сонда 440 мм
- батерия
- пластмасов куфар
- протокол за калибриране

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















