Газов детектор - Wöhler GS 220 с протокол за калибриране
Газов детектор GS 220 Газовият детектор GS 220 е високочувствителен и бързо реагиращ уред, използван за проверка за течове и локализиране на...
Код на продукта: 6602 Производител: Wöhler Bohemia
- Описание
- Запитване за продукт
Газов детектор GS 220
Газовият детектор GS 220 е високочувствителен и бързо реагиращ уред, използван за проверка за течове и локализиране на течове в газопроводи. Устройството сигнализира концентрацията на газ (метан, пропан) с помощта на детекторна верига от светодиоди, които са в пет степени, вариращи от 40 ppm до 640 ppm. Устройството издава и звуков сигнал, ако се открие изтичане на газ. Благодарение на дългата 440 mm гъвкава сонда могат да се проверят труднодостъпните зони на газопровода. Основните предимства на газовия детектор GS 220 включват:
- бърза реакция и точност
- Надеждно откриване на течове и откриване на течове на газопроводи
- кратък отговор на реакцията
- 2 показани стойности (метан и пропан)
- Много добър достъп до труднодостъпни места благодарение на дългата 440 mm гъвкава шия
- индикатор за концентрация на газ
- ергономична форма
Технически данни
| Индикатори: | |
| Акустичен: | прекъсващ тон, чиято честота нараства с концентрация |
| Визуално: | 5-LED диода |
| Сензор: | полупроводник |
| Обхват на показване: | метан, пропан; 40 ppm до 640 ppm |
| Време за реакция: | прибл. 10 секунди |
| Време за загряване: | прибл. 60 секунди |
| Обща информация: | |
| Размери: | 175 x 70 x 38 мм |
| Тегло: | 340гр |
| Работна температура: | -5°C до 45°C |
| Захранване: | 4 АА батерии |
| Автоматично изключване: | след 10 минути |
| Текуща консумация: | 72 mA |
| Дължина на сондата: | 440 мм |
Обхват на доставка
- газов детектор GS 220
- батерия
- пластмасова кутия
- протокол за калибриране

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















