Измерване на качеството на въздуха в затворени помещения - Wöhler CDL 110
Измерване на CO2 (въглероден диоксид), температура и влажност в помещението - Wöhler CDL 110 Мониторът за данни Wöhler CDL 110 е устройство за...
Код на продукта: 8500 Производител: Wöhler Bohemia
- Описание
- Запитване за продукт
Измерване на CO2 (въглероден диоксид), температура и влажност в помещението - Wöhler CDL 110
Мониторът за данни Wöhler CDL 110 е устройство за измерване на CO 2 (също разговорно наричано CO 2 светофари) за непрекъснат мониторинг на концентрацията на въглероден диоксид (в ppm) и други фактори за качеството на въздуха.
CO2 метър с дисплей за температура и влажност
- Голям обхват на измерване на въглероден диоксид ( CO2 ) до 9999 ppm с помощта на истинско нерадиационно инфрачервено (NDIR) измерване на CO2.
- Индикация на CO2 концентрация, температура и влажност на голям дисплей
- Звуково и визуално предупреждение при превишаване на зададената концентрация на въглероден диоксид.
Устройството за измерване на CO2 е идеално за наблюдение на концентрациите на CO2 в сгради. Съдържанието на CO2 е от основно значение за определяне на качеството на въздуха в помещението и помага за оптимизиране на собственото вентилационно поведение. Температурата и влажността също се показват и ви помагат да анализирате проблеми (напр. дискомфорт, влажност, мухъл, проблеми с концентрацията).
Технически данни
| Въглероден диоксид CO 2 : | |
| Диапазон на измерване: | 0 - 2000 ppm (2001 - 9999 ppm извън определения диапазон) |
| Отличие: | 1 ppm |
| Точност: | 50 ppm, ± 5% от измерената стойност (0 – 2000 ppm) |
| Принцип на измерване: | NDIR - процедура (недисперсионна инфрачервена абсорбция) |
| Измерване на температурата: | |
| Диапазон на измерване: | -10°C до 60°C |
| Отличие: | 0,1°C |
| Точност: | ± 0,6°C (± 0,9°F) |
| Измерване на влажност: | |
| Диапазон на измерване: | 5 - 95% |
| Отличие: | 0,1% |
| Точност: | ± 3% в диапазона 10 - 90%, в противен случай ± 5% от измер. ценности |
| Обща информация: | |
| Дисплей: | едновременно показване на CO2, температура и относителна влажност |
| Оценка на климата: | добър; Нормално; беден |
| Захранване: | AC захранване, 5V; 0.5A |
| Размери: | 120 x 100 x 70 мм |
| Тегло: | 208g |
Обхват на доставката
- Wöhler CDL 110 устройство
- захранване

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















