JA-155E* - бял - безжичен четири сегмента. ключицата. с LCD и RFID
JA-155E е двупосочен модул за безжичен достъп с дисплей, клавиатура и RFID четец. Използва се за управление и сигнализиране на текущото...
Код на продукта: 2309-156 EAN: 8595614128087 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
JA-155E е двупосочен модул за безжичен достъп с дисплей, клавиатура и RFID четец. Използва се за управление и сигнализиране на текущото състояние на системата. Оборудван е с четири сегмента. Техните описания се показват на LCD дисплея.
| Тип модул | модул за безжичен достъп с LCD дисплей, клавиатура, четири сегмента и четец |
| Захранване | 4 AA алкални батерии (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Живот на батерията | 1 - 2 години в зависимост от настройката |
| Честота | 868.1 MHz, протокол JABLOTRON |
| Обхват | около 200 м (открит терен) |
| Консумация на енергия | 0,5 W при използване на външно захранване |
| карта | 125 kHz |
| Цвят | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















