JA-150P PET * - безжичен PIR с PET имунитет
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на...
Код на продукта: 0109-804 EAN: 8595614122641 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+. Използва се за пространствено засичане на движение на хора във вътрешността на сградите. За разлика от стандартните PIR детектори за движение от серията JABLOTRON 100+, неговите характеристики за откриване са модифицирани и има основен имунитет срещу животни.
| Тип устройство | безжичен PIR с PET имунитет |
| Захранване | 2 AA алкални батерии (LR6) 1.5V / 2400 mAh |
| Живот на батерията | около 2 години (най-дълго в режим на смарт часовник) |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Обхват на сигнала | до 300 м (открит терен) |
| Височина на монтаж | 2 m над нивото на пода |
| Ъгъл на гледане (хоризонтален) | 90 ° / 12 m / 90 ° / 7 m (PET имунитет) |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















