JA-152A - безжична вътрешна сирена към контакта
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+. Сирената се използва за индикация на аларма вътре в сградата. Може да се използва и...
Код на продукта: 0109-805 EAN: 8595614112376 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Продуктът е безжичен компонент на системата JABLOTRON 100+. Сирената се използва за индикация на аларма вътре в сградата. Може да се използва и за други акустични индикации като активиране на PG изходи, закъснение на пристигане/заминаване или звънец на вратата.
| Тип сирена | безжична вътрешна сирена към 230V контакт |
| Тип сирена | пиезоелектрически, 105 dB / m |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Захранване | 230 V AC / 0,3 W; кл. защита II |
| Резервна батерия | 3.2V; 400 mAh (тип BAT-3V2-CR2) |
| Живот на батерията | 3 години |
| Честота | 868,1 MHz, протокол JABLOTRON |
| Обхват на сигнала | около 300 м (открит терен) |
| Тамп | да, изключете го |
| Индикация | до 8 мелодии за индикация на активиране на PGM |
| Индикация | до 4 мелодии за звънене на вратата |
| Бутон | да, за заглушаване на алармата / задействане на Panik |
| Дизайн на корицата | пластмасов |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















