JA-150A II * - безжична вътрешна сирена - нова
Безжична сирена за вътрешна среда JA-150A II е предназначена за акустична сигнализация на аларма, закъснение на пристигане и заминаване и...
Код на продукта: 0110-149 EAN: 8595614124706 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Безжична сирена за вътрешна среда JA-150A II е предназначена за акустична сигнализация на аларма, закъснение на пристигане и заминаване и активиране на PG изходи в охранителната система.
| Тип сирена | безжичен на закрито |
| Тип сирена | пиезоелектрически, 85 dB / m |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Захранване | 230 V AC / 0,3 W; кл. защита II |
| Резервна батерия | 3.6V; 170 mAh / |
| Резервна батерия | мин. 12 часа / максимум 72 часа |
| Живот на батерията | 3 години |
| Честота | 868,1 MHz, протокол JABLOTRON |
| Обхват на сигнала | около 300 м (открит терен) |
| Функция | акустична сигнализация за аларма, закъснение на пристигане и заминаване |
| PGM контрол на изхода | бутонът може да се използва за управление на PGM в системата |
| Дизайн на корицата | пластмасов |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















