JA-151ST * - безжичен детектор за дим и температура + сирена
Използва се за откриване на опасности от пожар във вътрешността на жилищни или търговски сгради. Детекторът е подходящ и за монтаж в...
Код на продукта: 0106-535 EAN: 8595614111751 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Използва се за откриване на опасности от пожар във вътрешността на жилищни или търговски сгради. Детекторът е подходящ и за монтаж в каравани или мобилни къщи. Не е предназначен за монтаж в индустриална среда.
| Тип устройство | безжичен детектор за дим и температура + сирена |
| Захранване | 3 AA алкални батерии 1,5 V, 2,4 Ah |
| Захранване | Батериите не са включени |
| Живот на батерията | около 3 години |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Обхват на сигнала | около 300 м (открит терен) |
| Откриване на температура | клас A2 според ČSN EN 54-5 |
| Цвят на корицата | бяло |
| Откриване | оптично разсейване на светлината |
| Имоти | чувствителност на детектор за дим - m = 0,11 ÷ 0,13 dB / m според ČSN EN 54-7 |
| Имоти | алармена температура - +60°C до +65°C |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















