JA-150ST * - безжичен детектор за дим и температура
Комбинираният оптичен детектор за дим и повишена температура JA-150ST открива пожар в жилищни или търговски сгради. Позволява откриване...
Код на продукта: 0105-332 EAN: 8594052537727 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Комбинираният оптичен детектор за дим и повишена температура JA-150ST открива пожар в жилищни или търговски сгради. Позволява откриване на: дим и повишени температури, дим или повишени температури, само дим или само повишени температури.
| Тип устройство | безжичен детектор за дим и температура |
| Захранване | 3 AA алкални батерии 1,5 V, 2,4 Ah |
| Живот на батерията | около 2 години |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Обхват на сигнала | около 300 м (открит терен) |
| Откриване на температура | клас A2 според ČSN EN 54-5 |
| Цвят на корицата | бяло |
| Откриване | оптично разсейване на светлината |
| Имоти | чувствителност на детектор за дим - m = 0,11 ÷ 0,13 dB / m според ČSN EN 54-7 |
| Имоти | алармена температура - +60°C до +70°C |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















