JA-150TP * - безжичен стаен термостат
Използва се за измерване и контрол на стайната температура. Термостатът разширява възможностите на системата JABLOTRON 100+ в областта на...
Код на продукта: 0106-348 EAN: 8595614118224 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Използва се за измерване и контрол на стайната температура. Термостатът разширява възможностите на системата JABLOTRON 100+ в областта на домашната автоматизация на простото зоново управление.За превключване на отоплението се използват стандартни програмируеми изходи на централата.
| Тип устройство | безжичен стаен термостат |
| Захранване | Батериите не са включени |
| Захранване | 2 AA алкални батерии (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Живот на батерията | около 2 години |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Обхват на сигнала | около 300 м (открит терен) |
| Височина на монтаж | 1,5 m над нивото на пода |
| Имоти | Работен температурен диапазон: -10 до +70°C |
| Имоти | Точност на измерване в работния температурен диапазон - 0,1°C |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















