JA-150P * - безжичен PIR детектор
JA-150P е PIR детектор за движение, предназначен за вътрешна защита. Открива движението на хора в космоса. Характеристиките на откриване...
Код на продукта: 0100-794 EAN: 8594052537819 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
JA-150P е PIR детектор за движение, предназначен за вътрешна защита. Открива движението на хора в космоса. Характеристиките на откриване могат да бъдат оптимизирани със сменяеми лещи.
| Тип устройство | безжичен PIR детектор за движение |
| Захранване | 2 бр алкални батерии AA (LR6) 1.5V / 2400 mAh |
| Живот на батерията | около 2 години (най-дълго в режим на смарт часовник) |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Обхват на сигнала | до 300 м (открит терен) |
| Височина на монтаж | 2,5 m над нивото на пода |
| Ъгъл на гледане (хоризонтален) | 110 ° / 12 m (с основен обектив) |
| Заобикаляща среда | ČSN EN 50131-1 II. вътрешен общ |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















