JA-150IR * - безжична бариера с 2 лъча
Безжичната IR оптична бариера JA-150IR е предназначена да указва нарушаването на пространството чрез пресичане на оптичната връзка между...
Код на продукта: 0105-774 EAN: 8594052539721 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Безжичната IR оптична бариера JA-150IR е предназначена да указва нарушаването на пространството чрез пресичане на оптичната връзка между предавателя и приемника. Той е продукт на компанията Optex, допълнен от предаватели, съвместими със системата JABLOTRON 100+.
| Тип устройство | безжична бариера с 2 лъча |
| Захранване | 4 x литиева батерия тип LSH20 (3,6 V / 13 Ah) |
| Живот на батерията | около 3 години (режим на спестяване 120 s) |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Обхват на сигнала | до 300 м (открит терен) |
| Височина на монтаж | 0,7 - 1,0 m |
| Външен диапазон | максимум 60 м |
| Степен на защита | IP 55 |
| Тегло | 3300 г (приемник + предавател) |
| Скорост на откриване | според настройките |
| Цвят на корицата | черен |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















