JA-122PW - автобус PIR + MW
Използва се за пространствено засичане на движението на хора във вътрешността на сградите. Благодарение на комбинацията от PIR и...
Код на продукта: 2011-015 EAN: 8595614122153 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Използва се за пространствено засичане на движението на хора във вътрешността на сградите. Благодарение на комбинацията от PIR и микровълнова детекция (MW), детекторът е много устойчив на фалшиви аларми. При откриване се активира MW детектор, което потвърждава предишното активиране на PIR сензора. Детекторът с бяла леща осигурява стандартна устойчивост на бяла светлина на нивото, предписано от стандарта (до 6000 lux). Съпротивлението на фалшива аларма се регулира на две нива за PIR и MW. Детекторът има импулсен отговор и заема една позиция в системата.
| Тип детектор | цифров двоен детектор на BUS шината |
| Функция | PIR + MW |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Честота на MW част | 24,125 GHz |
| Настройки на детектора | F-link софтуер от компютър |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 5 - 16 mA |
| Височина на монтаж | 2,5 m над нивото на пода |
| Обхват | 12 m, 110 ° (с основен обектив) |
| Монтаж / монтаж | на стената, в ъгъла |
| Изход за аларма | чрез АВТОБУС |
| Дизайн на корицата | пластмасов |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















