JA-120PB - автобус PIR + чупене на стъкло
Използва се за пространствено засичане на движението на хора във вътрешността на сградите и за откриване на счупване на стъклени...
Код на продукта: 0105-539 EAN: 8594052539301 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Използва се за пространствено засичане на движението на хора във вътрешността на сградите и за откриване на счупване на стъклени повърхности, образуващи обвивката на сградата. Съдържа два независими детектора (разпределени на 2 позиции в контролния панел).
| Тип детектор | цифров на BUS шина |
| Функция | PIR + детекция на счупване на стъкло |
| Адресиране на детектора в системата | две позиции |
| Настройки на детектора | F-link софтуер от компютър |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 5 mA |
| Височина на монтаж | 2,5 m над нивото на пода |
| Обхват | PIR: 12 m, 110 ° |
| Обхват | Стъкло: 9 м (стъкло мин. 60 x 60 см) |
| Монтаж / монтаж | на стената, в ъгъла |
| Изход за аларма | чрез АВТОБУС |
| Дизайн на корицата | пластмасов |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















