JA-111TH - температурен детектор на шината
Въз основа на измерената температура позволява да се контролира отоплението чрез програмируем изход на контролния панел. Всички...
Код на продукта: 0102-078 EAN: 8594052539844 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Въз основа на измерената температура позволява да се контролира отоплението чрез програмируем изход на контролния панел. Всички функции са зададени в MyJABLOTRON, така че потребителят може да наблюдава и контролира всичко по всяко време и отвсякъде.
| Тип аксесоар | температурен детектор на шината |
| Работна температура | -20 ~ 70°C |
| Функция | PGM превключване в системата според зададената температура |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Адресиране на модула в системата | една позиция |
| Абонамент | 5 mA |
| Имоти | известяване в случай на преливане или понижаване на зададените температури |
| Имоти | точност на измерване: 0,1°C |
| Имоти | инсталацията изисква GSM и LAN комуникатор в системата |
| Максимален брой адресни места | до 2 термометъра в системата |
| Контрол | ръчен режим на контрол на температурата |
| Цвят | бяло |
| Материал | пластмасов |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















