JA-111ST-A * - автобусен детектор за дим и температура + сирена
Използва се за откриване на опасности от пожар във вътрешността на жилищни или търговски сгради. Включва сирена, която съобщава за...
Код на продукта: 0107-460 EAN: 8595614115179 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Използва се за откриване на опасности от пожар във вътрешността на жилищни или търговски сгради. Включва сирена, която съобщава за пожарна аларма както от собствен детектор, така и от друг пожароизвестител в системата.
| Тип детектор | оптично-дим + температура |
| ČSN | ČSN EN 54, част 5 и 7 |
| Откриване | оптична измервателна камера и термистор |
| Активиране на аларма | дим, навлизащ в детектора / температурата е превишена |
| Активиране на аларма | температура 60-65°С |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Захранване | 3 AA 1,5 V / 2,4 Ah алкални / литиеви батерии - НЕ са включени! |
| Текуща консумация | 5 - 10 mA |
| Имоти | по време на работа с поставени батерии в случай на прекъсване на захранването преминаване в автономен режим |
| Адресиране на детектора в системата | една позиция |
| Изход за аларма | АВТОБУС |
| Индикация | оптичен с LED / акустично интегрирана сирена |
| Индикация | възможност за предаване на акустична индикация за състояния на подсистемата - регулируема |
| Цвят на корицата | бяло |
| Дизайн на корицата | пластмасов |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















