JA-110N-DIN - PG 1 bus модул - захранване към DIN
Модулът е предназначен за монтаж на DIN шина. Осигурява превключващ контакт на изходното захранващо реле. Може да се използва например за...
Код на продукта: 0101-722 EAN: 8594052539196 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Модулът е предназначен за монтаж на DIN шина. Осигурява превключващ контакт на изходното захранващо реле. Може да се използва например за управление на осветление, вентилатори и др. Релето е програмируем изход на контролния панел.
| Тип устройство | bus модул PG 1 - захранване по DIN |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9…15 V) |
| Консумация на ток за избор на кабел | 45 mA |
| Текуща консумация в покой | 5 mA |
| Максимален изходен товар | 384 W - DC |
| Максимален изходен товар | макс.8 A - индуктивен, капацитивен товар |
| Максимален изходен товар | макс.1000 W - халогенно осветление |
| Максимален изходен товар | 250 V AC / 24V DC |
| Максимален изходен товар | макс.16 A - резистивен товар |
| Напречно сечение на вените | макс. 2 x 1,5 mm2 |
| Напречно сечение на вените | макс.1 x 2,5 mm2 |
| Покрийте | IP 20 |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















