JA-110B - детектор за счупване на стъкло на автобуса
Детекторът за счупване на стъкло JA-110B открива счупване на стъклени панели на врати и прозорци. Откриването се основава на двойна...
Код на продукта: 0104-805 EAN: 8594052537499 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Детекторът за счупване на стъкло JA-110B открива счупване на стъклени панели на врати и прозорци. Откриването се основава на двойна технология (откриване на промяна в налягането на въздуха, придружена от характерния звук от счупване на стъкло).
| Тип детектор | цифрово аудио |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Текуща консумация | 5 mA |
| Увеличаване на детектора | след свързване максимум 60 секунди |
| Минимален размер на стъклото | 0,6 х 0,6 м |
| Обхват на откриване на стъкло | макс.чувствителност 9м |
| Чувствителност | регулируема |
| Памет за аларма | да |
| BUS изход | JA-100 |
| Оптична индикация | LED |
| Препоръчителна височина за монтаж | 2,5 m над нивото на пода |
| Цвят на корицата | бяло |
| Екзекуция | пластмасов |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















