JA-103KR (Y) - контролен панел с GSM / LAN / радио
Основен елемент на системата за сигурност JABLOTRON 100+. Таблото за защита на семейни домове, офиси и по-малки фирми е с вграден LAN...
Код на продукта: 2105-120 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Основен елемент на системата за сигурност JABLOTRON 100+. Таблото за защита на семейни домове, офиси и по-малки фирми е с вграден LAN комуникатор. Той е оборудван с безжичен модул JA-111R и 1 GB карта с памет за съхранение на данни за събития, предлагане на гласови съобщения, запазване на изображения и др. Доставката включва JA-192Y GSM модул, който позволява гласова, SMS или GPRS комуникация с край потребители и PCO центрове. Монтаж само от обучен техник с валиден сертификат Jablotron.
| Тип на устройството | контролен панел на системата за сигурност в капака |
| Макс. брой зони | 50, безжичен или автобус |
| Макс. брой потребители | 50 |
| Макс. брой области (секции) | 8 |
| Макс. броя на PGM изходите в системата | 32 |
| Брой календари | 20 взаимно независими |
| Тел. номера за SMS съобщения | 8 |
| Тел. номера за гласови съобщения | 8 |
| Безжично разширение | да, включено в доставката |
| Захранване | 230 V / 50 Hz, максимум 0,1 A, клас на защита II |
| Резервна батерия | 12 V, 2,6 Ah |
| Време за зареждане | максимум 72 часа |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 1000mA |
| Макс. консумация на ток от AUX изхода | 80/53 mA по време на променлив ток |
| Макс. брой периферни устройства | 50 |
| Памет за събития | приблизително 7 милиона скорошни събития, включително дата и час |
| Дизайн на корицата | пластмаса |
| Цвят на корицата | бяло |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















