GSM VT ДОСТЪП - Wiegand 26 -
Модулът с вграден GSM служи като безжичен четец с изход към превъзходна система за достъп в Wiegand 26-битов формат. Модулът получава...
Код на продукта: 1604-014 EAN: 8595584634892 Производител:
- Описание
- Запитване за продукт
Модулът с вграден GSM служи като безжичен четец с изход към превъзходна система за достъп в Wiegand 26-битов формат. Модулът получава входящото повикване, Wiegand генерира номер от телефонния номер и го изпраща до контролния модул. Номерът се създава от последните 6 цифри на телефонния номер. Модулът може да се използва за дистанционно предаване на аларма или технологична информация през GSM мрежата от до 6 входа (SMS съобщение или позвъняване на номер с тонален сигнал).
| Тип модул | GSM модул |
| Захранване | 11 - 16 V = |
| Текуща консумация | мин. 80 mA, |
| Текуща консумация | пикова консумация 0,8 A в рамките на 10 s |
| Входове за активиране | 6 |
| тел. числа, за да активирате въвеждането | 24, 4 числа за един запис |
| Изходи | 2 х релета, NO / NC, 2 A / 30 V |
| Контрол на изхода | чрез SMS, импулс или включване/изключване; чрез звънене от до 204 телефонни номера |
| Описание на входовете и изходите | да |
| СИМ-карта | да, 1, всеки оператор |
| Автоматично откриване на кредит | да, изпращане на SMS |
| Софтуер за настройка на модула | VT ключ |
| Програмиране на модули | софтуерен VT ключ или чрез SMS |
| връзка с компютър | RS 232 (включен кабел) |
| антена | самозалепващ се (включено) |
| съединител | MMCX-F |
| Оптична сигнализация | Светодиоди за сила на сигнала |
| Препоръчителен тип кутия | КУТИЯ E, BOX M, BOX S |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















