GSM VT ACCESS - реле - LAN модул
Модулът с вграден GSM се използва за дистанционно управление на изходи (релета) чрез позвъняване на до 400 телефонни номера. На отделни...
Код на продукта: 1610-039 EAN: 8595584634885 Производител:
- Описание
- Запитване за продукт
Модулът с вграден GSM се използва за дистанционно управление на изходи (релета) чрез позвъняване на до 400 телефонни номера. На отделни номера може да се присвои времево разрешение за влизане. Модулът записва отделни проходи и ги записва в паметта. Модулът е конфигуриран и историята се преглежда през TCP/IP интерфейса. Може да се използва и за дистанционно предаване на аларма или технологична информация през GSM мрежата от до 6 входа (SMS съобщение или позвъняване на номер с тонален сигнал).
| Тип модул | GSM модул |
| Захранване | 11 - 16 V = |
| Текуща консумация | мин. 80 mA, |
| Текуща консумация | пикова консумация 0,8 A в рамките на 10 s |
| Входове за активиране | 6 |
| тел. числа, за да активирате въвеждането | 24, 4 числа за един запис |
| Изходи | 2 х релета, NO / NC, 2 A / 30 V |
| Контрол на изхода | чрез SMS, импулс или включване/изключване; чрез звънене от до 204 телефонни номера |
| Описание на входовете и изходите | да |
| СИМ-карта | да, 1, всеки оператор |
| Автоматично откриване на кредит | да, изпращане на SMS |
| Софтуер за настройка на модула | VT ключ + Wiznet конфигуратор |
| Програмиране на модули | софтуерен VT ключ или чрез SMS |
| връзка с компютър | LAN, IP комуникация |
| антена | самозалепващ се (включено) |
| съединител | MMCX-F |
| Оптична сигнализация | Светодиоди за сила на сигнала, състояние на релето 1.2 |
| Препоръчителен тип кутия | КУТИЯ E, BOX M, BOX S |
GSM VT ДОСТЪП - Wiegand 26 -
308,94 €

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















