GSM шлюз VT20 - GSM шлюз и пейджър (MMCXf)
GSM шлюз с вграден GSM модул и симулация на телефонна линия за комуникатора на контролния панел. По този начин GSM шлюзът е в състояние да...
Код на продукта: 0902-015 EAN: 8595584609272 Производител:
- Описание
- Запитване за продукт
GSM шлюз с вграден GSM модул и симулация на телефонна линия за комуникатора на контролния панел. По този начин GSM шлюзът е в състояние да осигури предаването на кодирани формати на данни от контролния панел за аларма срещу взлом към PCO в GSM гласовата лента. В допълнение, той може да предостави на потребителя съобщение за активиране на вход чрез изпращане на SMS, звънене или предаване на гласово съобщение (с помощта на GSM VT-04 VOICE разширител) и може също да се използва за дистанционно управление на изходите на портата (релета) чрез SMS или звънене. В допълнение, този шлюз позволява изпращане на до 225 SMS съобщения въз основа на конкретни събития в контролния панел. Тези съобщения се генерират на базата на "прихващане" на предавателния формат на PCO, както 4/2, така и CID.
| Тип модул | GSM шлюз |
| Захранване | 11 - 16 V = |
| Текуща консумация | мин. 40 mA, предаване. 140 mA |
| Текуща консумация | пикова консумация 1,5 A до 10 s |
| Входове за активиране | 2 |
| тел. числа, за да активирате въвеждането | 8, 4 числа за един запис |
| тел. числа, за да активирате въвеждането | с помощта на разширител до 24 телефонни номера |
| Изходи | 2 х релета, NO / NC, 2 A / 30 V |
| Контрол на изхода | чрез SMS, звънене, импулс или включване/изключване. |
| Описание на входовете и изходите | да |
| Разширител | да, само един може да бъде свързан към шлюза |
| Изход за телефонна линия | RJ11 конектор |
| СИМ-карта | да, 1, всеки оператор |
| Автоматично откриване на кредит | да, изпращане на SMS |
| Софтуер за настройка на модула | VTGTall_version |
| Програмиране на модули | VTGT софтуер или чрез SMS |
| връзка с компютър | RS 232 (включен кабел) |
| антена | самозалепващ се (включено) |
| съединител | MMCX-F |
| Оптична сигнализация | Състояние на светодиодите, сила на сигнала, състояние на релето 1.2 |
| Препоръчителен тип кутия | КУТИЯ E, BOX M, BOX S |
| Комуникация | едновременно на PCO и SMS |
| Формат за комуникация | 4/2, Ademco CID |
| Брой SMS съобщения | до 72, всеки до 10 телефонни номера |
GSM VT ДОСТЪП - Wiegand 26 -
308,94 €

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















