FOMEI 8x56 FOREMAN PRO XLD, бинокъл
FOREMAN PRO XLD поколение Новото поколение ловни бинокли FOMEI FOREMAN PRO XLD е разработено с фокус върху максимално използване за наблюдение при...
Код на продукта: OY2717 EAN: 8590385727170 Производител: FOMEI
- Описание
- Запитване за продукт
FOREMAN PRO XLD поколение
Новото поколение ловни бинокли FOMEI FOREMAN PRO XLD е разработено с фокус върху максимално използване за наблюдение при здрач, привечер или при трудни светлинни условия. Основната предпоставка за отлична светлинна мощност е леща с диаметър 56 мм и нови оптични компоненти, осигуряващи острота на ръбовете на ръбовете на зрителното поле.
Гамата от топ бинокли FOMEI FOREMAN PRO XLD предлага и класическия ловен дизайн 8x56 . Това е телескоп с отлична яркост и контраст дори при лошо осветление или през нощта. Модел, в който не е нужно да правите компромиси!
HTC и DEC антирефлексни покрития
Биноклите FOREMAN PRO XLD са произведени от материали с най-високо качество. Всички лещи и окуляри на телескопа са оборудвани със специални антирефлексни покрития HTC (High Transmission Coating). Призмите на телескопа са обработени с DEC (Di-Electrical Coating) слоеве. Комбинацията от HTC/DEC антирефлексни покрития осигурява максимална производителност на цялата оптична система. Бинокълът се отличава с висока острота на ръбовете и максимално цялостно пропускане на светлина. Поради отличното си пропускане на светлина, те използват "остатъчна светлина", така че са подходящи и за нощно наблюдение на дивеч, небе и т.н. Там, където човешкото око може да види само черна сянка, детайлите могат да се видят при наблюдение с FOMEI FOREMAN бинокъл.
Здрав водоустойчив корпус
Корпусът на телескопа е пълен със сух азот , който предотвратява вътрешното оросяване при внезапна промяна на температурата и също така осигурява водоустойчивостта му ( ВОДОУСТОЙЧИВ ). Здравата конструкция на бинокъла FOREMAN PRO XLD и иновативната ергономия разширяват широкия спектър от приложения. Диаметърът на входните лещи ( лещи ) 56mm , в комбинация с използвания материал и технологии, предлагат страхотни оптични свойства.
повече на страницата за презентация
Аксиалното разстояние на окулярите на телескопа Foreman PRO XLD е 61-78 мм.
аксесоари :
- капачки на окуляра и обектива
- каишка
- солидна чанта
- мека антистатична микрофибърна кърпа
| Уголемяване | 8x |
| Диаметър на лещата | 56 мм |
| Ъгъл на гледане | 6,5 ° |
| Зрително поле на 1000 m | 114м |
| Минимално разстояние на фокусиране | 2,5 м |
| Относителна осветеност | 49 |
| Оптичен изход | 7,0 мм |
| Стъкло призма | BaK4 |
| Регулиране на обектива | HTC / DEC |
| Диоптрична корекция | ± 4dpt |
| Конец за статив | да |
| широчина | 145 мм |
| Дължина | 180 мм |
| маса | 1160гр |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника



















