FOMEI 8x42 FOREMAN PRO XLD, бинокъл
Бинокъл FOREMAN PRO XLD
Новото поколение ловни бинокли FOMEI FOREMAN PRO XLD е разработено с фокус върху максимално използване за наблюдение при...
Код на продукта: OY2736 EAN: 8590385727361 Производител: FOMEI
- Описание
- Запитване за продукт
Бинокъл FOREMAN PRO XLD
Новото поколение ловни бинокли FOMEI FOREMAN PRO XLD е разработено с фокус върху максимално използване за наблюдение при здрач, привечер или при трудни светлинни условия. Основното предимство е отличната управляемост и светлинната мощност на оптичната система.
FOMEI 8x42 FOREMAN PRO XLD е идеален помощник за орнитология, лов или страстни туристи благодарение на високата си острота на ръбовете и абсолютно необикновено зрително поле . Подходящ е и аксесоар за воден отдих.
HTC и DEC антирефлексни покрития
Биноклите FOREMAN PRO XLD са произведени от материали с най-високо качество. Всички лещи и окуляри на телескопа са оборудвани със специални антирефлексни покрития HTC (High Transmission Coating). Призмите на телескопа са обработени с DEC (Di-Electrical Coating) слоеве. Комбинацията от HTC/DEC антирефлексни покрития осигурява максимална производителност на цялата оптична система. Бинокълът се отличава с висока острота на ръбовете и максимално цялостно пропускане на светлина. Поради отличното си пропускане на светлина, те използват "остатъчна светлина", така че са подходящи и за нощно наблюдение на дивеч, небе и т.н. Там, където човешкото око може да види само черна сянка, детайлите могат да се видят при наблюдение с FOMEI FOREMAN бинокъл.
Използването на антирефлексни покрития HTC и DEC осигурява по-малко от 10% отражение на светлината и позволява повече от 90% пропускане на светлина.
Здрав водоустойчив корпус
Корпусът на телескопа е пълен със сух азот , който предотвратява вътрешното оросяване при внезапна промяна на температурата и също така осигурява водоустойчивостта му ( ВОДОУСТОЙЧИВ ). Здравата конструкция на бинокъла FOREMAN PRO XLD разширява широк спектър от приложения. Диаметърът на входната леща ( леща ) 42 мм , в комбинация с използвания материал и технологии, предлагат отлични оптични свойства, като същевременно запазват ниско тегло и компактни размери.
повече на страницата за презентация
Аксиалното разстояние на окулярите на бинокъла FOREMAN PRO XLD (42 мм обектив) е 58-73 мм.
аксесоари :
- капачки на окуляра и обектива
- каишка
- солидна чанта
- мека антистатична микрофибърна кърпа
| Уголемяване | 8 |
| Диаметър на лещата | 42 мм |
| Ъгъл на гледане | 8,1 ° |
| Зрително поле на 1000 m | 142м |
| Минимално разстояние на фокусиране | 2,5 м |
| Относителна осветеност | 27.56 |
| Оптичен изход | 5,25 мм |
| Стъкло призма | BaK4 |
| Регулиране на обектива | HTC / DEC |
| Диоптрична корекция | +/- 4 dpt |
| Конец за статив | да |
| широчина | 130 мм |
| Дължина | 153 мм |
| маса | 745гр |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника



















