FOMEI 10x42 FOREMAN PRO XLD, бинокъл
Бинокъл FOREMAN PRO XLD Новото поколение ловни бинокли FOMEI FOREMAN PRO XLD е разработено с фокус върху максимално използване за наблюдение при здрач,...
Код на продукта: OY2737 EAN: 8590385727378 Производител: FOMEI
- Описание
- Запитване за продукт
Бинокъл FOREMAN PRO XLD
Новото поколение ловни бинокли FOMEI FOREMAN PRO XLD е разработено с фокус върху максимално използване за наблюдение при здрач, привечер или при трудни светлинни условия. Основното предимство е отличната управляемост и светлинната мощност на оптичната система.
Моделът FOMEI 10x42 FOREMAN PRO XLD е идеален инструмент за орнитолози или запалени туристи благодарение на високата си острота на ръбовете и 10x увеличение. Също така е подходящ помощник за изследване на игри или отдих във вода. Практическото предимство също е ниско тегло и размери.
HTC и DEC антирефлексни покрития
Биноклите FOREMAN PRO XLD са произведени от материали с най-високо качество. Всички лещи и окуляри на телескопа са оборудвани със специални антирефлексни покрития HTC (High Transmission Coating). Призмите на телескопа са обработени с DEC (Di-Electrical Coating) слоеве. Комбинацията от HTC/DEC антирефлексни покрития осигурява максимална производителност на цялата оптична система. Бинокълът се отличава с висока острота на ръбовете и максимално цялостно пропускане на светлина. Поради отличното си пропускане на светлина, те използват "остатъчна светлина", така че са подходящи и за нощно наблюдение на дивеч, небе и т.н. Там, където човешкото око може да види само черна сянка, детайлите могат да се видят при наблюдение с FOMEI FOREMAN бинокъл.
Здрав водоустойчив корпус
Корпусът на телескопа е пълен със сух азот , който предотвратява вътрешното оросяване при внезапна промяна на температурата и също така осигурява водоустойчивостта му ( ВОДОУСТОЙЧИВ ). Здравата конструкция на бинокъла FOREMAN PRO XLD разширява широкия спектър от приложения. Диаметърът на входната леща ( леща ) 42 мм , в комбинация с използвания материал и технологии, предлагат отлични оптични свойства, като същевременно запазват ниско тегло и компактни размери.
повече на страницата за презентация
Аксиалното разстояние между окулярите на бинокъла FOREMAN PRO XLD (42 мм обектив) е 58-73 мм.
аксесоари :
- капачки на окуляра и обектива
- каишка
- солидна чанта
- мека антистатична микрофибърна кърпа
| Уголемяване | 10 |
| Диаметър на лещата | 42 мм |
| Ъгъл на гледане | 7,0° |
| Зрително поле на 1000 m | 122м |
| Минимално разстояние на фокусиране | 2,5 м |
| Относителна осветеност | 17.64 |
| Оптичен изход | 4,2 мм |
| Стъкло призма | BaK4 |
| Регулиране на обектива | HTC / DEC |
| Диоптрична корекция | +/- 4 dpt |
| Конец за статив | да |
| широчина | 130 мм |
| Дължина | 153 мм |
| маса | 745гр |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника



















