JA-153E-AN* - антрацит - безжичен съгл. клавиатура и RFID модул
JA-153E-AN е двупосочен комуникационен модул за безжичен достъп с клавиатура и RFID четец за управление на системата за сигурност. Съдържа...
Код на продукта: 2209-075 EAN: 8595614127639 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
JA-153E-AN е двупосочен комуникационен модул за безжичен достъп с клавиатура и RFID четец за управление на системата за сигурност. Съдържа един контролен сегмент и може да бъде оборудван с до 20 контролни сегмента, ако е необходимо.
| Тип модул | модул за безжичен достъп с клавиатура и четец |
| Захранване | 2 AA алкални батерии (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Живот на батерията | 1 - 2 години в зависимост от настройката |
| Честота | 868.1 MHz, протокол JABLOTRON |
| Обхват | около 200 м (открит терен) |
| Консумация на енергия | 0,5 W при използване на външно захранване |
| карта | 125 kHz |
| Цвят | антрацит |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















