JA-150N - безжичен модул PG 1 - захранване
Безжичният захранващ модул JA-150N (16 A / 250 V AC) копира състоянието на избрания PG изход (PG 1 до PG 32). Специфичният PG изход се адресира на модула с...
Код на продукта: 0105-832 EAN: 8594052538519 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Безжичният захранващ модул JA-150N (16 A / 250 V AC) копира състоянието на избрания PG изход (PG 1 до PG 32). Специфичният PG изход се адресира на модула с помощта на DIP превключватели.
| Тип устройство | PG 1 безжичен модул - захранване |
| Захранване | 230 V / 50 Hz |
| Консумация на енергия | собствена 1,5 W |
| Работна честота | 868,1 MHz, протокол Jablotron |
| Максимален изходен товар | макс.1000 W - халогенно осветление |
| Максимален изходен товар | 250 V AC |
| Максимален изходен товар | макс.16 A - резистивен товар |
| Максимален изходен товар | макс.8 A - индуктивен, капацитивен товар |
| Максимален изходен товар | минимална мощност на превключване DC - 0,5 W |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















