JA-110TP - стаен термостат за автобус
Използва се за измерване и контрол на стайната температура. Термостатът разширява възможностите на системата JABLOTRON 100+ в областта на...
Код на продукта: 0102-767 EAN: 8595614118217 Производител: JABLOTRON
Показване на цената и възможността за покупка е позволено само на регистрирани клиенти. Повече информация.
- Описание
- Запитване за продукт
Използва се за измерване и контрол на стайната температура. Термостатът разширява възможностите на системата JABLOTRON 100+ в областта на домашната автоматизация на простото зоново управление. За превключване на отоплението се използват стандартните програмируеми изходи на контролния панел.
| Тип аксесоар | автобус стаен термостат |
| Работна температура | -10 ~ 70°C |
| Функция | седмичен календарен режим, ръчна настройка на температурата |
| Захранване | от 12 V шина на контролния панел (9 ... 15 V) |
| Адресиране на модула в системата | една позиция |
| Абонамент | 1 mA |
| Инсталация | на стената, 1,5 м над нивото на пода |
| Имоти | точност на измерване: 0,1°C |
| Показване на информация за състоянието | ЛСД дисплей |
| Максимален брой адресни места | до 8 термостата, до 8 независими вериги |
| Контрол | с помощта на въртящото се копче |
| Цвят | бяло |
| Материал | пластмасов |

Фото капани
Ловна оптика
Инспекционни камери
Нужди от комин
OXE Power
Камерни системи
Системи за сигурност
Системи за достъп
Пожароизвестяване
Структурно окабеляване
Телекомуникации
Друга електроника


















